Dosya:Dust disk around massive star.jpg

Bilgibanka, Hoşgeldiniz
Şuraya atla: kullan, ara
Özgün dosya(4.000 × 2.666 piksel, dosya boyutu: 674 KB, MIME tipi: image/jpeg)


Wikimedia Commons logo Bu dosya Wikimedia Commons veya Bilgibank Commons Ortak Havuzda yüklüdür. Dosyanın açıklaması aşağıdadır.
Commons serbest telifli medyaların bulundurulduğu bir medya havuzudur. Yardım edebilirsiniz.
Seçkin Madde YıldızıBilgibank YıldızıSeçkin Madde Yıldızı
Uyarı Seçkin Madde !
Bilgibankta Seçkin Madde Statüsüne Geçmiş Resim veya içeriktir Her Bir Yıldız Seviye belirler toplamda 5 yıldız üzerinden Hesaplanır
Seçkin resim yıldızı Bu bir seçkin resimdir. Bilgibank tarafından güzel, şaşırtıcı, etkileyici ve/veya bilgilendirici bulunan bu resme seçkin resim statüsü verilmiş ve kullanıldığı maddeye önemli ölçüde katkı sağladığına karar verilmiştir. Eğer benzer kalitede özgür lisans etiketli bir resminiz varsa, yükleyebilir ve aday gösterebilirsiniz.

Bu sayfa şu anda boştur. Bu başlığı diğer sayfalarda arayabilir ya da ilgili kayıtları tarayabilirsiniz, fakat sayfayı oluşturma yetkiniz bulunmamaktadır.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
şimdiki15:55, 8 Ağustos 201015:55, 8 Ağustos 2010 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli4.000 × 2.666 (674 KB)Henrykus{{Information |Description={{en|1=Disk Around a Massive Baby Star (Artist's Concept) Astronomers have obtained the first clear look at a dusty disk closely encircling a massive baby star, providing direct evidence that massive stars do form in the same w

Şu dosya, bu dosyanın kopyası (daha fazla ayrıntı):

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan 2 sayfa: